Aktualne oferty pracy:

Pracownik Działu Części

Grupa Auto Wimar poszukuje:

Pracownika Działu Części

Opis stanowiska:

  • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,
  • prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej,
  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z procedurami importera,
  • nadzorowanie jakości i terminowości zamówień,
  • współpraca z pozostałymi działami wspierającymi serwis mechaniczny/ dział części
  • oraz inne obowiązki w dziale części i akcesoriów.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie na stanowisku praconika działu części lub zbliżonym mile widziane
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • znajomość systemu Autostacja, Etka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym u jednego z liderów rynku sprzedaży;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego

CV proszę kierować pod adres mailowy noraawc@auto-wimar.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.