Zapisz się już dziś na jazdę próbnąŠKODA OCTAVIA – serce marki
Nowa ŠKODA OCTAVIA to nie tylko pełen świeżości design. To także szereg innowacji i technologii z najwyższej półki, które umacniają ten samochód w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Jednak jak zawsze, OCTAVIA nie pozostawia obietnic bez pokrycia. Potwierdzeniem na to są przednie światła LED, liczni asystenci kierowcy, nowe multimedia oraz usługi online ŠKODA Connect. To, co się nie zmieniło, to oczywiście duża ilość miejsca i wydajne silniki. Ta recepta ŠKODY na idealny samochód z pewnością pozwoli „uwieść” wielu kierowców i utrzymać pozycję lidera na rynku. Nowa ŠKODA OCTAVIA jest sercem naszej marki, które teraz bije jeszcze szybciej.

6 powodów, dla których warto wybrać Nową ŠKODĘ OCTAVIĘ

Po pierwsze: design

Po pierwsze: design

Ponadczasowa elegancja OCTAVII przyciąga zawsze.

Więcej...
Po drugie: przestrzeń

Po drugie: przestrzeń

Ilość miejsca w OCTAVII to jej znak rozpoznawczy.

Więcej...
Po trzecie: technologia

Po trzecie: technologia

Nowa OCTAVIA idzie o krok dalej - jest teraz ultra-nowoczesna.

Więcej...
Po czwarte: komfort

Po czwarte: komfort

Kto już raz spróbował, ten wie: OCTAVIA nie ma sobie równych.

Więcej...
Po piąte: bezpieczeństwo

Po piąte: bezpieczeństwo

To priorytet każdego rodzinnego samochodu.

Więcej...
Po szóste: osiągi

Po szóste: osiągi

Tutaj dynamiczność łączy się z oszczędnością.

Więcej...

Po pierwsze: design

Po pierwsze: design

ŠKODA OCTAVIA z nowo zaprojektowaną przednią częścią ma teraz światła dostępne na życzenie w technologii LED – bardziej widoczne, wyraziste i podkreślające dynamiczność auta. Sylwetka auta cały czas wyróżnia się elegancją i ponadczasową linią, a tylne światła LED w standardzie nadal przypominają o przynależności modelu do marki ŠKODA swoim charakterystycznym kształtem litery C.

Po drugie: przestrzeń

Po drugie: przestrzeń

W OCTAVII styl nie wyklucza praktyczności. Tutaj ilość miejsca – rodem z limuzyn – rozpieści każdego. Zarówno siedząc z przodu, jak i z tyłu, każdy może cieszyć się dużą przestrzenią na nogi i głowę. ŠKODA OCTAVIA zachwyca także bagażnikiem - 590 litrów bagażu lub nawet 1 580 litrów przy złożonych siedzeniach wystarczy na każde codzienne i niecodzienne wyzwanie.

Po trzecie: technologia

Po trzecie: technologia

Za nowoczesną technologią nowej OCTAVII stoją przede wszystkim systemy bezpieczeństwa, systemy wspierania kierowcy oraz systemy multimedialne z większymi ekranami (także z nawigacją). Dodatkowo, jak na nowoczesne auto przystało, OCTAVIA jest także online dzięki usługom ŠKODA Connect z Infotainment Online i Care Connect. Dzięki nim samochodem można zarządzać zdalnie ze smartfona!

Po czwarte: komfort

Po czwarte: komfort

OCTAVIA jest strefą komfortu. Wchodząc do niej będziesz mógł się odprężyć, skorzystać z wielu praktycznych schowków i podróżować nawet na długich dystansach w doskonałym stylu. Znajdziesz tu wygodne fotele, przestrzeń, gniazda USB i nowoczesne multimedia. Z niecierpliwością będziesz czekać na następne wyjazdy.

Po piąte: bezpieczeństwo

Po piąte: bezpieczeństwo

Oprócz możliwości wyposażenia w aż 9 poduszek bezpieczeństwa, OCTAVIA posiada także szereg systemów wspierania kierowcy – od aktywnego tempomatu, który sam utrzymuje odległość od innych aut, przez Czujnik Martwego Pola, aż po system, który samodzielnie zaparkuje samochód. To kompleksowa technologia, na którą możesz liczyć.

Po szóste: osiągi

Po szóste: osiągi

Silniki TSI oraz TDI oferują moc na każde warunki. Zarówno kierowcy szukający auta do miasta, jak i Ci podróżujący w trasie, znajdą coś dla siebie. Dzięki swoim silnikom o szerokim zakresie mocy OCTAVIA potrafi spełnić warunki eko-jazdy, a także zaspokoić potrzeby kierowców o sportowym zacięciu.

Czym przyciąga Nowa OCTAVIA?

ŠKODA OCTAVIA 2017 Cechy

Śmiały wygląd

Chromowana osłona chłodnicy i nowe reflektory LED dodają odwagi nowemu wcieleniu OCTAVII. Teraz jej zdecydowany i pewny siebie design uwodzi jeszcze bardziej i nie da się go pomylić z żadnym innym autem. Nie jest tajemnicą, że ten samochód dojrzewa wraz z wiekiem – to mistrz ponadczasowego stylu.

ŠKODA Connect

ŠKODA Connect daje dostęp do najważniejszych informacji - jak ruch drogowy, pogoda i ceny paliw na pobliskich stacjach – w trakcie jazdy. Co więcej, używając smartfona możemy przypomnieć sobie, gdzie zaparkowaliśmy samochód i dowiedzieć się, czy wyłączyliśmy w nim światła. Oprócz tego, na każdej drodze będziemy mieli zapewnioną obsługę alarmową z połączeniem telefonicznym w razie wypadku lub potrzeby pomocy.

Nawigacja Colubmus

System nawigacji Columbus posiada 9,2-calowy ekran dotykowy w „szklanym” designie. System ten, oprócz wyznaczania najbardziej optymalnej trasy, oferuje hotspot WLAN oraz moduł karty SIM dla ultra-szybkiego połączenia z Internetem LTE.

Topowa pojemność i styl

OCTAVIA występuje również w wersji kombi, zapewniając równie elegancki styl i jeszcze większą pojemność bagażnika. Jej 610 litrów i regularne kształty pozwolą przewieźć niemal wszystko. W razie potrzeby, tylną kanapę można złożyć i powiększyć bagażnik do aż 1 740 litrów. Praktyczności i stylu OCTAVII COMBI nic nie pobije.

Zobacz Nową OCTAVIĘ w ruchu

Klauzula informacyjna:

Dane osobowe przekazane w formularzu będą przetwarzane przez spółkę z Grupy Auto Wimar, właściwą ze względu na złożone oświadczenie i wybraną formę kontaktu, tj. Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl, telefon 22 510 66 00 albo Auto Wimar Centrum sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 249, 05-816 Michałowice Opacz-Kolonia; adres e-mail: cc@auto-wimar.pl, telefon 22 510 66 00. Zgody mogą być cofnięte w każdym momencie. W Spółach został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować się w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: IOD@auto-wimar.pl lub Auto Wimar Sp. z o. o. sp. k., ul. Modlińska 224, 03-119 Warszawa albo Auto Wimar Centrum sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 249, 05-816 Michałowice Opacz-Kolonia z dopiskiem "dla Inspektora Ochrony Danych".

Zobacz więcej informacji

Skonfiguruj swoją ŠKODĘ OCTAVIĘ 2017
przejdź do konfiguratora